Діяльність

Досконалість у державному секторі   >    17 Nov, 2015 - Робоча зустріч15-16 листопада 2015 року в м. Одеса, в рамках проекту «Досконалість в державному секторі» (EXCELLENCE), який фінансується через Спільну Операційну Програму «Басейн Чорного Моря 2007-2013», Код MIS-ETC 2670, була проведена робоча зустріч в рамках проекту. Захід мав місце в конференц-залі готелю «Каліфорнія», протягом 2-х днів, на якому біли присутні представники від всіх партнерів: Агентство транскордонного співробітництва «Єврорегіон «Нижній Дунай» (Україна, організатор зустрічі), Муніципалітет Паггайо (Греція, Головний партнер/Аплікант), Муніципалітет Шілє (Туреччина), Регіональне Агентство Співробітництва та Розвитку (Болгарія), комуна Аджиджя (Румунія), Районний Офіс Чокана (Республіка Молдова), Асоціація випускників Академії державного управління афілійованим Президентським Офісом Республіки Молдова (Республіка Молдова) та Рада Цивільної Служби Республіки Вірменія (Вірменія).

На даній зустрічі було обговорено поточний стан реалізації проекту (вже здійснені заходи, досягнення показників проекту, проблеми в реалізації), умови наступної, фінальної, зустрічі всіх партнерів в Кишиневі, на міжнародній конференції, завершення розробки книг та електронних носіїв результатів проекту (успішні практики, імплементація моделі CAF) а також підготовка до фінальних звітів. Протягом візиту, партнери з інших країн також мали можливість ознайомитись з визначними місцями Одеси та з культурами народів Бессарабії (завдяки дуже насиченій програмі).

Україну, окремо, відвідають з 24 по 28 листопада румунський та болгарський партнер в рамках ознайомчого візиту з обміну досвідом в сфері реалізації моделі CAF.

Photo galery

Інші заходи

14 Dec, 2015 - Заключна конференція

30 Nov, 2015 - Обмін досвідом

17 Nov, 2015 - Робоча зустріч

14 Jul, 2014 - Регіональна конференція

03 Feb, 2014 - Робочий семінар