Діяльність

14 Dec, 2015 - Заключна конференція

З 10 по 13 грудня 2015 року в рамках проекту "Досконалість в державному секторі" (EXCELLENCE), який фінансується через Спільну Операційну Програму "Басейн Чорного Моря 2007-2013", Код MIS-ETC 2670, було проведено заключну конференцію і прес-конференцію. Заходи були організовані молдавськими партнерами - Районним Офісом Чокана і Асоціацією випускників Академії державного управління афілійованим Президентським Офісом Республіки Молдова (Республіка Молдова). В них прийняли участь представники всіх партнерів в рамках проекту. Під час конференцій були обговорені та продемонстровані результати проектів (успішні практики), а також, підписаний меморандум про співпрацю який продовжить співробітництво та партнерство в рамках реалізації моделі CAF в громадському секторі

30 Nov, 2015 - Обмін досвідом

З 24 по 28 листопада 2015 року в рамках проекту в рамках проекту «Досконалість в державному секторі» (EXCELLENCE), який фінансується через Спільну Операційну Програму «Басейн Чорного Моря 2007-2013», Код MIS-ETC 2670, було проведено ознайомчий візит з обміну досвідом в області реалізації моделі CAF (Common Assessment Framework model) та її впровадження в структури місцевого самоуправління. На цьому заході були присутні партнери з Румунії (комуна Аджіджя). Протягом візиту були відвідані організації та установи, які успішно реалізують передовий європейський досвід в сфері менеджменту і контролю якості наданих послуг.

17 Nov, 2015 - Робоча зустріч

15-16 листопада 2015 року в м. Одеса, в рамках проекту «Досконалість в державному секторі» (EXCELLENCE), який фінансується через Спільну Операційну Програму «Басейн Чорного Моря 2007-2013», Код MIS-ETC 2670, була проведена робоча зустріч в рамках проекту. Захід мав місце в конференц-залі готелю «Каліфорнія», протягом 2-х днів, на якому біли присутні представники від всіх партнерів: Агентство транскордонного співробітництва «Єврорегіон «Нижній Дунай» (Україна, організатор зустрічі), Муніципалітет Паггайо (Греція, Головний партнер/Аплікант), Муніципалітет Шілє (Туреччина), Регіональне Агентство Співробітництва та Розвитку (Болгарія), комуна Аджиджя (Румунія), Районний Офіс Чокана (Республіка Молдова), Асоціація випускників Академії державного управління афілійованим Президентським Офісом Республіки Молдова (Республіка Молдова) та Рада Цивільної Служби Республіки Вірменія (Вірменія).

На даній зустрічі було обговорено поточний стан реалізації проекту (вже здійснені заходи, досягнення показників проекту, проблеми в реалізації), умови наступної, фінальної, зустрічі всіх партнерів в Кишиневі, на міжнародній конференції, завершення розробки книг та електронних носіїв результатів проекту (успішні практики, імплементація моделі CAF) а також підготовка до фінальних звітів. Протягом візиту, партнери з інших країн також мали можливість ознайомитись з визначними місцями Одеси та з культурами народів Бессарабії (завдяки дуже насиченій програмі).

Україну, окремо, відвідають з 24 по 28 листопада румунський та болгарський партнер в рамках ознайомчого візиту з обміну досвідом в сфері реалізації моделі CAF.

14 Jul, 2014 - Регіональна конференція

11 липня 2014 р. в Ізмаїлі (Україна) в рамках проекту: «ДУНАЙ - ЧОРНЕ МОРЕ - ЗВ'ЯЗОК МІЖ ЄВРОПЕЙСЬКОЮ І АЗІАТСЬКОЮ ЕКОНОМІКОЮ, КРОК ДО ЗНАЧНОГО РОЗВИТКУ ПРИЧОРНОМОРСКИХ РЕГІОНІВ (DABS), CODE MIS-ETC: 2372 відбулася регіональна конференція, організована АТС «Єврорегіон «Нижній Дунай» за участю партнерів AO ACTIE (Республіка Молдова), UPIR (Румунія), ERFC (Греція), також були присутні представники ПРАТ "УДП", ДП «Ізмаїльський морський торговельний порт", Ізмаїльської міської ради та Ренійської районної ради.

03 Feb, 2014 - Робочий семінар

30 січня 2014 року, в Салоніках (Греція) відбувся тематичний робочий семінар, за участю всіх партнерів, в рамках проекту: «ДУНАЙ - ЧОРНЕ МОРЕ - ЗВ'ЯЗОК МІЖ ЄВРОПЕЙСЬКОЮ І АЗІАТСЬКОЮ ЕКОНОМІКОЮ, КРОК ДО ЗНАЧНОГО РОЗВИТКУ ПРИЧОРНОМОРСКИХ РЕГІОНІВ (DABS), CODE MIS-ETC: 2372. Проект фінансується в рамках Спільної Операційної Програми "Басейн Чорного Моря 2007-2013", 2-й конкурс заявок. АТС «Єврорегіон «Нижній Дунай» є українським партнером в рамках даного проекту. Також партнерами є організації з Греції, Румунії, Болгарії, Туреччини, Р. Молдова.